Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

ZO JDS v najbližšom období pripravuje nasledujúce aktivity pre registrovaných členov ZO JDS (členský

16. jún 2022kúpalisko Dunajská Streda. 

Odchod autobusu je o 08:00 hod. od Istra Centra. Predpokladaný príchod o 18:00 hod. Cena zájazdu je 10€ (preprava, vstupenka na kúpalisko). Záujemcovia sa môžu prihlasovať dňa 18. a 25. mája v Klube dôchodcov (F-centrum) od 14:00 do 16:00 hod alebo e-mailom na adresu irenaolgyay@gmail.com najneskôr  1. 6. 2022. Podmienkou pre uskutočnenie zájazdu je min. 30 účastníkov

 

19.9. - 24.9.2022  Piešťany, rekondično-liečebný pobyt

ZO JDS plánuje predbežne rezervovať 50 miest na rekondično-liečebný pobyt v kúpeľnom hoteli Splendid v Piešťanoch. Cena pobytu je 320€. V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia, 12 liečebných procedúr, voľný vstup do bazénov (všetko v jednej budove). Prípadní záujemcovia sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese maderova.alena@gmail.com alebo v Klube dôchodcov každú stredu od 14:00 do 16:00 hod. do konca júna. Záloha vo výške 200€ sa bude od záujemcov vyberať v mesiaci Júl 2022. V prípade počtu záujemcov nad 35 ZO zabezpečí autobusovú prepravu z finančných prostriedkov ZO JDS.

 

Poukážky na zdravotnú masáž

 Výbor ZO JDS zakúpil poukážky na zdravotnú masáž. Záujemcovia si môžu poukážky zakúpiť v dňoch 8. a 15. júna 2022 (stredy) v Klube dôchodcov (F-centrum) od 14:00 do 16:00 hod. Cena poukážky je pre členov ZO JDS 6€. Masáž sa bude realizovať po telefonickom (osobnom) dohovore majiteľa poukážky, v priestoroch W Hotela pri železničnej stanici..

 

Poukážky na pedikúru (suchá)

Výbor ZO JDS zakúpil poukážky na pedikúru. Hodnota poukážky pre člena ZO JDS je 10€ (1 hodina). Záujemcovia si môžu poukážky zakúpiť v dňoch 8. a 15. júna 2022 (stredy) v Klube dôchodcov (F-centrum) od 14:00 do 16:00 hod. Pedikúra sa bude realizovať v Devíne (pri kostole, zastávka autobusu č.29). Termín po telefonickom (osobnom) dohovore majiteľa poukážky s pracovníčkou Pedikúry.

 

SRDEČNÉ BLAHOŽELANIE

V mesiaci Máj oslávili alebo budú oslavovať svoje životné jubileá niektorí z našich členov ZO Jednoty dôchodcov Slovenska v Devínskej Novej Vsi. Výbor ZO JDS všetkým srdečne blahoželá a spolu s členmi ZO prajú každému jubilantovi čo najviac síl do ďalšieho života, úsmev na tvári, šťastie a radosť v kruhu svojich najbližších. 

Veľmi si vážime Vašu prítomnosť v kruhu členov ZO JDS, za čo patrí každému z Vás veľká vďaka. 

Jubilanti:

90 rokov  -  pán  Ján CVEČKO                      - čestný člen ZO

85 rokov  -  pani Oľga FRATRIČOVÁ 
                 
-  pani  Mária ONDRIAŠOVÁ

75 rokov   -  pani Irena OLGYAYOVÁ        - člen Výboru ZO 

Všetkým srdečne blahoželáme.

 

S pozdravom

Miroslav Jablonický
predseda ZO JDS