Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Starosta DNV Dárius Krajčír rokoval na pôde Ministerstva dopravy a výstavby SR o potrebách našej mestskej časti

Dátum: 04.06.2020
Autor: Devínska Nová Ves
Počet videní: 1124
Starosta DNV Dárius Krajčír rokoval na pôde Ministerstva dopravy a výstavby SR o potrebách našej mestskej časti

Vo štvrtok 4.júna sa na pôde Ministerstva dopravy a výstavby SR konalo spoločné stretnutie zástupcov Devínskej Novej Vsi a Dúbravky so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy a výstavby SR Jaroslavom Kmeťom.

Vo štvrtok 4.júna sa na pôde Ministerstva dopravy a výstavby SR konalo spoločné stretnutie zástupcov Devínskej Novej Vsi a Dúbravky so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy a výstavby SR Jaroslavom Kmeťom. Za Devínsku Novú Ves sa na stretnutí zúčastnil starosta mestskej časti - Dárius Krajčír v sprievode poslanca Národnej rady SR Ľuboša Krajčíra. 

V rámci rokovania sa diskutovalo o plánoch budovania zachytného parkoviska a parkovacieho domu v Devínskej Novej Vsi, cyklotrasách, ako aj o projekte predĺženia Saratovskej až na Bory. Ide o návrhy a plány, ktoré môžu skvalitniť život občanom oboch mestských častí - Devínskej Novej Vsi a Dúbravky a zároveň pomôžu aj doprave v hlavnom meste. "Záchytné parkoviská potrebujeme ako soľ a rovnako cítime aj potrebu budovania nových cyklotrás" skonštatoval starosta Devínskej Novej Vsi Dárius Krajčír.