Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Letný Devex je vonku!

Dátum: 14.07.2023
Autor: Veronika Mrvová
Počet videní: 974
3 min. čítania
Letný Devex je vonku!

So zaujímavými témami

Milí Devínskonovovešťania,

prečítajte si novinky z našej mestskej časti v novom čísle Devex

Vyhliadková veža na Devínskej Kobyle zbiera medzinárodné ocenenia. Viete, že biela kovová technokráska ukrýva trojkovú symboliku výnimočného miesta? Výhľady do troch štátov si vychutnáte z troch najvyšších plošín, ku ktorým stúpate po ramenách trojuholníka.

technokráska

V Devínskej podnikajú ľudia, ktorí nemajú to šťastie byť zdravými. Vonia to u nich človečinou a nekonečnou ochotou. Jaroslav Hefka a jeho tím vyrážajú na bicykloch rovno do našich sŕdc.

schop

Devínska Nová Ves zriaďuje Mládežnícky parlament a Radu seniorov. Vyplňte formulár na webe a staňte sa členmi nových poradných orgánov. (sem môžeme vložiť linky). V Mládežníckom parlamente môžete zbierať skúsenosti pre profesionálnu kariéru a v Rade starších prispieť k lepšej kvalite života seniorov v našej mestskej časti.  

 

Operná a koncertná speváčka Mária Hanny, ktorá poteší Devínskonovovešťanov svojím vystúpením v rámci nášho kultúrneho leta, v Japonsku skoro vyletela do vesmíru. Jej kariéru odštartovala pani učiteľka spevu z Devínskej Novej Vsi.

maria_hanny

 

Ornitológ Vlado Nemček má rád sovy, ale ak by sa ešte raz narodil, chcel by byť čajkou. Prečo? Aj o tom je jeho príbeh.

vlado

Stále premýšľate, ako stráviť voľné dni alebo kam zobrať návštevu u nás doma v Devínskej? Inšpirujte sa na stránkach letného Devexu.

výlety

 

Nový Devex nájdete TU

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.