Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zablokovaný prejazd - Devínský dvor

Vyriešený
Prijatý: 06.09.2021
Zodpovedaný: 09.09.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Jana Vedejová
Zablokovaný prejazd -  Devínský dvor

Podnet:

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať komu patrí cestná komunikácia znázornená na obrázku. A na základe akého povolenia bol obmedzený prejazd, dočasná úprava zvislého dopravného značenia a tiež aj blokovanie verejných parkovacích miest z dôvodu súkromnej akcie.
Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

predmetná komunikácia nie je v správe mestskej časti, ani v našom vlastníctve, preto vedomosť o predmetnom obmedzení nemáme. Odporúčame sa však obrátiť na vášho správcu bytového domu, ktorý by informovaný mal byť.

Prajem pekný deň.