Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Merkury Market znecistenie

Vyriešený
Prijatý: 25.11.2021
Zodpovedaný: 14.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobry den, chcem poukazat na znecitestenie v oblasti Bory Byvanie 2. Znecistenie pochadza z Merkury Market, kde si nevedia zabezpecit odpad a rozfukava plasty a kartony do celeho okolia. Plasty sa dostavaju do potociku a zachytava sa v korunach stromov. Tento stav je tu uz niekolko tyzdnov a Merkury Marek vytrvalo znecistuje odpadom okolie nadalej.


Odpoveď:

Ďakujeme za podnet. Spoločnosti Merkury Market je zaslaná výzva na odstránenie ich znečistenia. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.