Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné verejné osvetlenie - Leopolda Jablonku

Vyriešený
Prijatý: 25.11.2021
Zodpovedaný: 03.12.2021
Autor: Julius Marton
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Prosíme o opravu lampy verejného osvetlenia na ulici Leopolda Jablonku medzi ulicami Kosatcová a 1. mája. Vzniká tam v priestore bez chodníka nebezpečné tmavé miesto. Ďakujeme.


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie. Chybu sme náhlasili na Dispečing verejného osvetlenia.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.