Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie pred skolkou M. Marecka

Vyriešený
Prijatý: 30.11.2021
Zodpovedaný: 26.01.2022
Autor: Lukas Kvasnak
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobry den, na chodniku veducom od terasy smerom k skolke M. Marecka a skole I. Bukovcana pravidelne parkuju auta, co vyrazne komplikuje prechod. Zaroven dochadza pri parkovani aj k rizikovym situaciam. Ide o frekventovany chodnik, po ktorom chodia deti do skoly a skolky.


Odpoveď:

V prípade spozorovania nevhodného parkovania na miestach, kde to nie je dovolené, kontaktujte mestskú políciu.