Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Smetisko pri potoku

Vyriešený
Prijatý: 02.12.2021
Zodpovedaný: 14.12.2021
Autor: Michal Czodor
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobry deň, chcel by som poprosiť mestskú časť o vyčistenie okolia potoka popri cykloceste vedĺa policajnej školy ... Nachádza sa tu niekoĺko malých skládok. Ďakujem


Odpoveď:

Denova skládky pri potoku odstránila. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.