Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vedenie na strome

Vyriešený
Prijatý: 09.12.2021
Zodpovedaný: 07.01.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobrý deň,
chcel by som upozorniť na kábel ležiaci na strome pred domom Istrijska 9. Zrejme nevydržalo už upevnenie kábla o stĺp a je dosť nízko respektíve blízko chodníku, čo ohrozuje ľudí.
Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň.  Ďakujeme za podnet

Bezpečnosť vedenia preverili aj pracovníci úradu v čase kalamity. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.