Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Parkovanie pred skolkou M. Marecka

Vyriešený
Prijatý: 10.12.2021
Zodpovedaný: 15.07.2022
Autor: Lukas Kvasnak
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobry den, mohli by ste prosim vyriesit situaciu s parkovanim na chodniku pri skolke na M. Marecku. Pravidelne tam stavaju auta a vyrazne obmedzuju chodcov. Ide navyse o velmi frekventovanu cestu po ktorej chodia deti do skolky ako aj do skoly I. Bukovcana.


Odpoveď:

Dobrý deň. 

Mrzí nás vzniknutá situácia avšak nevhodnému, alebo protizákonnému parkovaniu sa venuje polícia Slovenskej republiky a je kompetentná v danej veci zasiahnúť. Prosíme aby ste sa obrátil na príslušné orgány.  Možnosť parkovania na chodníkoch bude do budúcna riešiť parkovacia politika.

Valkovičová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.