Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkcne verejne osvetlenie - Jana Jonasa - Opletalova

Vyriešený
Prijatý: 10.12.2021
Zodpovedaný: 14.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobry den prajem,
prosim Vas, uz dlhodobo nesvietia lampy pri chodniku od hlavnej cesty Jana Jonasa smerom na Opletalovu (okolo Autotestu, Freshbox a pod.). Mohli by ste prosim pomoct s napravou?
Dakujem pekne.


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie. Chybu ohlásime na dispečing. V prípade budúceho zistenia komplikácii s verejným osvetlením pokojte kontaktujte dispečing VO na č. 02/638 101 51. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.