Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie Eurodomy (Mečíkova-Lubovnikova)

Vyriešený
Prijatý: 14.12.2021
Zodpovedaný: 14.12.2021
Autor: Klara Ufnarova
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobrý deň, rada by som podala podnet na nefunkcne osvetlenie na ulici Mečíkova-Lubovnikova v radovej zástavbe Presskam-Eurodomov, pred mesiacom prestali svietiť lampy, akurát v zimnom obdobi, keď je tma už o 16.30h. Byvame tu 15 rokov, tieto lampy boli nefunkcne 13 rokov, dvaja predchádzajúci starostovia sľubovali ako všetko vyriešia, v zime tu býva veľká tma a hrozia úrazy, konečne pred 2 rokmi tieto lampy začali svietiť, až do minulého mesiaca, kedy prestali všetky. Jediná lampa nesvietila akurát pred našim domom (Mečíkova 46), čo som už x krát mailovala, lenže bol Covid, opäť mi prišlo len pár sľubných mailov a nič. Zázrakom sa táto nasa lampa rozsvietila toto leto 2021 a vydržala svietiť až 3 mesiace, od novembra opäť všetky zhasli.
Ďakujem pekne za vyriešenie problému, ani vo sne ma nenapadlo, keď sme sa sem pred 15 rokmi sťahovali, že budem toto riešiť 15 rokov.
Prajem pekne sviatky. S pozdravom, Ufnarova


Odpoveď:

Ďakujeme za upozornenie. Chybu ohlásime na dispečing. V prípade budúceho zistenia komplikácii s verejným osvetlením pokojte kontaktujte dispečing VO na č. 02/638 101 51. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.