Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie- ihrisko za starou poštou

Vyriešený
Prijatý: 13.01.2022
Zodpovedaný: 14.01.2022
Autor: Petra Polláková
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Okolo ihriska za bytovým domom na Novoveskej ulici nesvieti 5 lámp verejného osvetlenia. Opakovane som to nahlasovala na dispečing, ale bez odozvy. Prosím o nápravu, keďže deti sa tu po tme už nevedia hrať, aj keď by sa chceli. Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet.

Nefunkčnosť osvetlenia bola nahlásená dispečingu verejného osvetlenia. Podnetom sa budú ďalej zaoberať kompetentné orgány. Prosíme o trpezlivosť. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.