Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zastávka Š. Králika

Vyriešený
Prijatý: 13.01.2022
Zodpovedaný: 12.07.2022
Autor: Katarína
Zodpovedal: Veronika Valkovičová

Podnet:

Dobrý deň. Za zastávkou Š. Králika sa takmer denne vyskytujú občania, ktorí znečisťujú okolie verejného priestoru a močia za ňou. Na tento problém sa upozorňuje už pravidelne a nie, nie je vyriešený. Nemyslím si, že výsadba kvetov, ako ste už raz odpovedali, vyrieši tento problém. Skôr by bolo vhodné, aby sa revitalizovalo celé okolie tejo zastávky a sanoval betónový oblúk a pozostatky lavičiek, kde sa ľudia, ktorí znečisťujú toto okolie stretávajú, popíjajú a sú častokrát hluční. Možno by bolo vhodné zo strany mestskej časti, upozorniť DP (dopravný podnik mesta BA) na tento problém a nahradiť betónovú zastávku, zastávkou s priehladnou výplňou. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujem Vám veľmi pekne za Váš podnet. Vyriešiť správanie neprispôsobivých občanov nie je jednoduché. V danej veci spolupracujeme aj s Magistrátom hlavného mesta. Nápad sprehľadniť betonovú zástavku posunieme dopravnému podniku mesta BA.

Valkovičová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.