Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poškodená závora pod Sandbergom

Vyriešený
Prijatý: 26.07.2022
Zodpovedaný: 30.07.2022
Autor: Jitka
Zodpovedal: Veronika Valkovičová
Poškodená závora pod Sandbergom

Podnet:

Závora pod Sandbergom je poškodená tak, že z nej uprostred cesty trčí nebezpečný hrot.


Odpoveď:

Dobrý deň. 

Ďakujeme vám za upozornenie na poškodenú rampu. Zabezpečíme opravu. 

Valkovičová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.