Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Tá pouličná lampa na Istrijskej stále nesvieti

Vyriešený
Prijatý: 06.10.2022
Zodpovedaný: 10.10.2022
Autor: Milan Magula
Zodpovedal: Veronika Valkovičová
Tá pouličná lampa na Istrijskej stále nesvieti

Podnet:

Dobrý večer, tá pouličná lampa na Istrijskej pri križovatke s Vápencovou stále nesvieti - si robíte srandu?!- podával som podnet pred 2 týždňami už opakovane po 3-4x! - to sa nevie za 3 roky, čo tieto podnety podávam normálne opraviť aby to svietilo každú noc??! Na tom stĺpe sú aj umiestnené dopravné značky, kde je aj obmedzená rýchlosť prikazujúca 30 km/h, ktorú mimochodom nikto nedodržiava - ani DPMB vozidlá - to sa má stať ďaľšia tragédia???!!!


Odpoveď:

Dobrý deň. 

Ďakujeme za vaše podnety. Nesvietiacu pouličnú lampu sme nahlásili kompetentným, správcovi osvetlenia na Dispečing VO na č. 02/638 101 51. Opätovne sme problém nahlásili. 

Valkovičová

Kontakt

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.