Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

svetelný reklamný baner

Vyriešený
Prijatý: 18.11.2022
Zodpovedaný: 22.11.2022
Autor: Tereza Sabová
Zodpovedal: Veronika Valkovičová
svetelný reklamný baner

Podnet:

Dobr deň , chcela by som aby ste preverili svetelný baner s reklamou pegas pri koničkaroch , za kruhovým objazdom do D.N.V.
Svetelný baner oslepuje po zatmení šoférov vo smere do D.N.V.
Cesta týmto smerom je veľmi nebezpečná z dôvodu oslepenia šoféra motorového vozidla.


Odpoveď:

Dobrý deň. 

Ďakujeme za podnet. Kontaktovali sme prevádzku s prosbou o možnom znížení intenzity svietivosti.

V

Kontakt na Dohľadové centrum: 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.