Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

majitelia psov

Vyriešený
Prijatý: 11.08.2023
Zodpovedaný: 15.08.2023
Autor: gabika
Zodpovedal: Veronika Mrvová

Podnet:

Dobrý večer všetkým,
dovoľte mi prosím Vás otázku na mestskú časť, Devínska Nová Ves.
Bývam na Opletalovej ulici a v aktuálnej situácii, kedy ste povolili výstavbu priemyselnej haly, kde sme my všetci psičkári venčili psíkov, máme veľký problém , aby boli potreby našich miláčikov uspokojené, nakoľko priestor na ich výbeh sa radikálne zmenšil.
Preto sa Vás chcem opýtať, ako budú využité finančné prostriedky z daní za psa, na zlepšenie situácie, nakoľko už teraz máme informácie , že v blízkom okolí bude prebiehať developerská výstavba a zatiaľ nevidíme , že by bolo počítané ,aj s výbehmi pre psíkov .....
PS: bolo by vhodné ,aby ste upozornili Magistrát mesta BA , že aj o pozemky v jeho vlastníctve sa treba starať a aspoň dva krát za sezónu ich pokosiť.....

Ďakujem pekne za odpoveď


Odpoveď:

Ďakujeme za Váš podnet. Predmetný pozemok, ktorý uvádzate, je vo vlastníctve právnickej osoby, predtým súkromných fyzických osôb a nebol určený ako venčovisko pre psov.  MČ BA-Devínska Nová Ves odporúča za účelom vychádzok so psom využívať pozemok na konci Bystrickej ul. za K-parkom , ktorý je v správe mestskej časti. Naša organizácia Denova zabezpečí smetné koše na psie exkrementy.  

Mrvová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.