Devínska Nová Ves
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Vyháňanie psíčkarov z trávnika- nevhodné chovanie

Vyháňanie psíčkarov z trávnika- nevhodné chovanie
Vyriešený

Podnet:

Dobrý deň,

na trávniku pred obytným panelákom Jána Poničana 7, som zaznamenal nevhodné chovanie od občana, ktorý tam býva a ako hovorí „sa stará o trávnik”.
Bohužiaľ, nemám jedine ja skúsenosti s chovaním tohto pána. Aj starších ľudí psíčarov dosť obťažuje toto chovanie. Ak sa stará o trávnik, nech si to pán odkúpi od bytovej jednotky a zaplotí, ale takéto nevhodné chovanie som ešte nezažil. Samozrejme extrementy svojho psa zbieram, pes tam len voňal a pán vybehol, že sa stará o daný trávnik, nech tam psa nedávam a nech po ňom nestúpam. Že sa mu tam urobia fľaky na trávniku a má s tým prácu. Vyjadroval sa dosť impulzívne a agresívne, preto toto chovanie neakceptujem.

Chcel by som Vás poprosiť, ak to nemá v súkromnom vlastníctva upozorniť tohto občana.

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.
S prianím pekného dňa,

Adam

Odpoveď:

Pekný deň prajem

Mrzí nás, že ste sa dostali do konfliktu s vaším susedom, avšak z podnetu nevieme identifikovať osobu, na ktorú sa sťažujete a ktorá o sebe tvrdí, že sa stará o trávnatú plochu pred bytovým domom. MČ BA-DNV však pred daným bytovým domom nemá vlastníctvo, ani spoluvlastníctvo k pozemkom a ani mu tieto pozemky    nie sú zverené do správy. 

Za MČ BA-DNV Helena Jankovičová Kováčová