Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Bratislavské letné kúpaliská ponúkajú rodičom zvýhodnené vstupy

Dátum: 15.07.2020
Autor: Admin
Počet videní: 1879
Bratislavské letné kúpaliská ponúkajú rodičom zvýhodnené vstupy

Zvýhodnené vstupy na kúpaliská

Mestské kúpaliská zavádzajú zvýhodnené vstupenky pre rodičov s deťmi na vybraný počet vstupov, ale aj na celú sezónu. Chceme rodičov oceniť a poďakovať sa im za nemalé úsilie, keď sa v čase pandémie a zavretých škôl stali popri nadmernom strese a povinnostiach často na home office aj učiteľmi.

Popri existujúcich možnostiach vstupu podľa individuálnych cenníkov na šesť letných kúpalísk (LK Rosnička, Tehelné pole, Delfín, Lamač, Rača, Krasňany) a do Areálu Zdravia Zlaté Piesky vytvárame možnosť centrálnej kúpy permanentky na tieto kúpaliská cez internet. 

Už v týchto dňoch je možné zakúpiť si výhradne online celosezónnu vstupenku za 99 eur. Ide o permanentku na všetkých sedem letných kúpalísk do konca sezóny 2020 a za každé svoje dieťa od 3 do 18 rokov zároveň rodič zaplatí iba 1 euro. Ďalšou možnosťou je zakúpiť si permanentku na 10 vstupov, ktorú ponúkame v zvýhodnenej sume 29 eur.

V obidvoch prípadoch po online úhrade vstupného cez platobnú bránu príde kupujúcemu na email vstupenka s QR kódom. Tento kód nie je potrebné vytlačiť, stačí, keď ho návštevník kúpaliska predloží pri vstupe, kde pracovníci kód spárujú s páskou na ruku, na akú sú ľudia zvyknutí napríklad z letných festivalov.

Cieľom zvýhodnených vstupov s možnosťou ich online kúpy je nielen odľahčiť pokladne na letných kúpaliskách, skrátiť rady a čas potrebný na vstup, ale aj takto ekonomicky výhodným vstupným motivovať ľudí, aby zostali tráviť dovolenku v našom meste.

Ďakujeme Bratislavčankám a Bratislavčanom za príkladné dodržiavanie nariadených opatrení v posledných mesiacoch. Zároveň prosíme všetky návštevníčky a návštevníkov letných kúpalísk o vzájomnú toleranciu a dbanie na sprísnené hygienické zásady. Naďalej platí, že disciplína je naša jediná vakcína.

 

(Zdroj: www.bratislava.sk)
(Fotografia: Megan Markham)