Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

poškodená bránka na Štefana Králika 8 na uhrisku

Vyriešený
Prijatý: 28.08.2022
Zodpovedaný: 30.08.2022
Autor: zuzana
Zodpovedal: Veronika Valkovičová
poškodená bránka na Štefana Králika 8 na uhrisku

Podnet:

dobrý deň
na Štefana Králika 8 je poškodená bránka na ihrisku.Mozu sa zraniť deti.Ak by sa dalo opraviť čo najskôr.Dakukem


Odpoveď:

Dobrý deň. 

 

Ďakujeme za podnet. Príspevková organizácia nápravu zabezpeči. 

Valkovičová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32 33 33 32

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.