Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Žltá čiara - P.Horova

Vyriešený
Prijatý: 12.10.2022
Zodpovedaný: 14.10.2022
Autor: Peter
Zodpovedal: Veronika Valkovičová
Žltá čiara - P.Horova

Podnet:

Dobrý deň, chcel by som požiadať či by bolo možné nakresliť vodorovné dopravné značenie - žltú čiaru, na ulici P. Horova (viď foto). Je to návrh z toho titulu, že zvyčajne tam parkuje nejaké auto a z možnej obojsmernej prevádzky sa stáva jednosmerná. Tento problém je markantný hlavne ráno cez bežný týždeň, keď je nápor v doprave pred školou.
Vo všeobecnosti by som navrhol obnovu vodorovného značenia v celej mestskej časti.
Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň. 

 

Ďakujeme za váš podnet. Vodorovné dopravné značenie na ulici P. Horova posúdime. 

 

Valkovičová

Kontakt na Dohľadové centrum 02/32333332

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.